Bikepark Olomouc

OL BIKE DAY 2020

olbike2020

Bike park Olomouc vstupuje do páté sezóny, a jak už bývá zvykem, i letos bude hostit své závody, kterými to bikování v Olomouci v 2020 pořádně odstartuje. Sobota, 2.5.2020, je ten den, kdy byste neměli v Bike Parku Olomouc rozhodně chybět! Již pátý ročník závodu No chain Dual Slalom & Dirt OL – Jam bude doplněn o dětské závody na pumptracku.
Těšit se můžete opět na napínavé boje na dual slalomové trati, na atraktivní a adrenalinové skoky na dirt jump lajně, která bude větší a lepší. Děti si užijí parádní pohupování na boulích a v klopenkách.

Jaké disciplíny jsme si pro vás pro 2020 připravili?
PUMPTRACK – pro ty nejmenší bude připravený menší pumptrack, kde si krásně vyzkouší houpání po menších boulích. Pár koleček na čas a je to! Super zábava, kterou zvládnou i děti na odrážedle!

DUAL SLALOM – malým dětem ten dual slalom ulehčíme a budou moci jet závody s řetězem. Boule, skoky, klopenky, to všechno bude čekat na všechny děti, které se vrhnout na tuto kratší, ale zábavnou trať vedoucí z kopce dolů.

NO CHAIN DUAL SLALOM – závod určený pro horská kola na Dual Slalom trati v bike parku Olomouc, kde se bude závodit nejen na čas, ale také se pojedou vyřazovací souboje (jízdy ve dvou závodnících – rychlejší postupuje do dalších jízd). To vše se pojede na kolech bez řetězu! Kdo více napumpuje, ten více poletí!

DIRT OL – JAM – závody ve skocích na horských i BMX kolech, které se pojedou na nejtěžší trati v bike parku. V závodě se bude hodnotit náročnost předvedených triků, styl a čistota jízdy. Vítěze zvolí odborná porota. Pojedou se 3 závodní jízdy, do výsledků se budou počítat dvě jízdy s největším skóre. Samostatně se bude hodnotit i tzv. Best trick (nejlepší skok/trik celého závodu) na novém velkém skoku.

Více info co nevidět!