Bikepark Olomouc

No chain Dual Slalom & Dirt OL-Jam vol.2

Nová sezóna v bike parku se blíží a hned ji odstartujeme druhým ročníkem závodu No chain Dual Slalom & Dirt OL-Jam vol.2, který se bude konat 22.4.2017! Těšit se můžete opět na napínavé boje na dual slalomové trati a na atraktivní a adrenalinové skoky na dirt jump lajně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No chain Dual Slalom – závod určený pro horská kola na Dual Slalom trati v bike parku Olomouc, kde se bude závodit nejen na čas, ale také se pojedou vyřazovací souboje (jízdy ve dvou závodnících – rychlejší postupuje do dalších jízd). To vše se pojede na kolech bez řetězu!
Dirt OL-jam – závody ve skocích na horských i BMX kolech, které se pojedou na nejtěžší trati v bike parku. V závodě se bude hodnotit náročnost předvedených triků, styl a čistota jízdy. Vítěze zvolí odborná porota. Pojedou se 3 závodní jízdy, do výsledků se budou počítat dvě jízdy s největším skóre. Samostatně se bude hodnotit i tzv. Best trick (nejlepší skok/trik celého závodu) na novém velkém skoku.
Nebude chybět ani doprovodný program pro děti, pohodové ježdění na novém pumptracku, klobásky, kofola a tak dále a tak dále. Prostě odstartujeme tu bikovou sezónu v Olomouci!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Časový harmonogram – 22.4.2017
10:00-12:00 tréninky na připravených tratích – Dual Slalom, Dirt Jump
12:00-13:00 kvalifikace No Chain Dual Slalom
13:00-14:00 závody Dirt OL-jam
14:00-15:00 závody No Chain Dual Slalom
15:20 vyhlášení výsledků
15:30-19:00 volné ježdění v bike parku Olomouc
20:00-24:00 Rockstar afterparty

Startovné na závody:
NO CHAIN DUAL SLALOM – 200,-Kč
DIRT OL-jam – zdarma

Ceny:
NO CHAIN DUAL SLALOM – nejrychlejší si rozdělí prize money v hodnotě 3000,-Kč + věcné ceny
DIRT OL-jam – první 3 nejlepší si rozdělí prize money v hodnotě 3000,-Kč + věcné ceny

Kategorie:
NO CHAIN DUAL SLALOM – muži 15+ (od roku narození 2002), ženy, děti do 15 let
DIRT OL-jam – MTB, BMX – pokud bude v některé z kategorií méně jak 4 závodníci, kategorie budou sloučeny.

Všichni účastníci mladší 15 let musí mít pro účast v závodě podepsaný souhlas zákonného zástupce! Bez něj nebude možné v závodě startovat!

Diváci mají vstup na závody zdarma!

O parádní podívanou nebude rozhodně nouze! Pro diváky taky budeme mít připravené skvělé občerstvení, prostě to bude pohodová sobota ve společnosti bikerů a bikerek! Doražte závodníky podpořit a užít si jedinečnou podívanou.

PS: takto se u nás jezdí 🙂